Diskuzní fórum Suchozemská želva

Přejít na web euzelva.cz

Témata bez odpovědí | Aktivní témata

FAQ Hledat

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Opravdu nejlepší venkovní výběh

Připravujeme, upravujeme, stavíme
Odpovědět
Uživatelský avatar
Justýna
Veterán
Příspěvky: 448
Registrován: čtv 09. dub 2015 19:11:19

Opravdu nejlepší venkovní výběh

Příspěvek od Justýna » sob 09. kvě 2015 10:36:44

Včera bylo u nás krásně, teploty souhlasily s terarijními a proto jsem se rozhodla dát venku na proběhnutí želvu. Byla opravdu venku nadšená, nevěděla co dříve sežrat, takový apetit nemá v terárku ani náhodou, byla opravdu spokojená jak želva :lol: :lol: . Proto jsem došla k rozhodnutí, že opravdu je lepší, pokud je to prostorově možné, mít opravdu želvy venku, protože ten nádherný pohled na šťastné želvy, opravdu vyvrátí všechny pochybnosti ;) Takže risknu případné ukradení želvy, kterého se fakt bojím, ale udělám pro to vše, abych ji zajistila proti odnesení.
Šťastná želva mi za to opravdu stojí :) :) :)

Uživatelský avatar
marketom
Pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 04. zář 2014 9:22:07

Re: Opravdu nejlepší venkovní výběh

Příspěvek od marketom » pon 11. kvě 2015 10:57:05

Taky stále okukuji výběh a pozoruju jeho dění. Spokojené želvy to je jako spokojené děti. Dokonce dojde i na lavičku, kterou si dám poblíž a spojím pozorování s popíjením kávičky a opalovačkou :P . Zajištění výběhu ještě zvažte, přišla jsem v dětství o želvu a dodnes mám následky - nezapomněla jsem, jak to bolí!! ;)

Uživatelský avatar
Justýna
Veterán
Příspěvky: 448
Registrován: čtv 09. dub 2015 19:11:19

Re: Opravdu nejlepší venkovní výběh

Příspěvek od Justýna » pon 11. kvě 2015 16:14:31

Dnes budu naratírat boudu, zítra zateplovat, dělala jsem si ji sama :lol: , výběh už mám vymyšlený ze dřeva, všechny čtyři rohy budou přišroubované k tyči, která bude zatlučena v zemi, aby výběh nešel zvědnout a želvu vytáhnout. Nahoře bude mříž, co jsem vyprosila ve zdejším obchodě, chtěli ji vyhazovat a dám tam petlici na zámek, to musí stačit...alarm jí tam fakt nehodlám pořizovat. Maximálně ji picnu z venčí k rohům solární světla(svítí decentně), abych měla vizuální kontrolu i v noci(a sousedi, co nespí, tak taky) :lol: a želva bude hlídaná jak v Alcatrazu :lol: :lol: :lol: .
Teď jsem sháněla barvu na boudu a výběh a říkám prodavačce, že musí mít atest na hračky a ona mi říká, to může být i klasická barva, to želvě nic neudělá :x :x já jsem šla do kolen, však želva stojí desetikačku ne? :lol: :lol:

Odpovědět