Diskuzní fórum Suchozemská želva

Přejít na web euzelva.cz

Témata bez odpovědí | Aktivní témata

FAQ Hledat

Všechny časy jsou v UTC+02:00

darování želv

Nevázaný pokec o čemkoliv
Odpovědět
zelvickan
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob 25. dub 2015 16:01:06

darování želv

Příspěvek od zelvickan » sob 25. dub 2015 17:00:14

Dobrý den chtěl jsem se zeptat když mám želvu čtyřprstou a já vím že ani moc nevyroste a až bude dospělá tak si budu chtít pořídit novou želvu ale tu starou už moc nebudu mít co mám udělat s tou starou myslíte že ji můžu dát do zverimexu nebo do zoo ????

Uživatelský avatar
euzelva
Administrátor
Příspěvky: 2910
Registrován: stř 11. čer 2014 6:44:32
Kontaktovat uživatele:

Re: darování želv

Příspěvek od euzelva » sob 25. dub 2015 20:49:48

Co bude uvidíte, každopádně lepší je darovat do rukou toho, co má o ní zájem. Např. někdo v okolí, známí....možností je spousta. Zverimex je až úplně ta poslední volba :!:
Chovatel sedmi druhů suchozemských želv - https://euzelva.cz/

Uživatelský avatar
Justýna
Veterán
Příspěvky: 448
Registrován: čtv 09. dub 2015 19:11:19

Re: darování želv

Příspěvek od Justýna » stř 06. kvě 2015 8:56:56

Proboha, to jste snad musel vědět, že želva jednou vyroste ne? To je šílené, hele želvo sorry, už jsi velká tak sbohem, pořídím si malou, protože ty se mi už nikam nevlezeš :evil: To co investujete do nové želvy, tak je lepší za tu cenu sehnat větší terárium a jste na stejné ceně. Já 90cm terárko měla za 1200 i s dopravou, klidně předám kontakt, ale želvy bych se nevzdávala :cry: , ona za to nemůže, že vyroste :roll:

Uživatelský avatar
Petra D
Matador
Příspěvky: 88
Registrován: pon 16. čer 2014 16:02:26
Bydliště: Ostrava

Re: darování želv

Příspěvek od Petra D » stř 06. kvě 2015 15:23:36

Hlavně třeba já si to ani nedovedu představit, protože už k ní mám takový citový vztah.... :shock: Je zvyklá na mě a taky i ona má určitě chování, které má díky mému způsobu chovu.....

Odpovědět