Diskuzní fórum Suchozemská želva

Přejít na web euzelva.cz

Témata bez odpovědí | Aktivní témata

FAQ Hledat

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Kontrola

Doklady, smlouvy, zákony
Odpovědět
Radek
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18. led 2016 19:39:36

Kontrola

Příspěvek od Radek » pon 18. led 2016 20:00:46

Chci se zeptat, chtěl bych si pořídit želvičku s registrací Cites (želva zelenavá) budou pak k nám chodit kontroly z úřadu jestli ano tak jak často.Děkuji

Uživatelský avatar
Justýna
Veterán
Příspěvky: 448
Registrován: čtv 09. dub 2015 19:11:19

Re: Kontrola

Příspěvek od Justýna » pon 18. led 2016 20:45:47

Žádné kontroly k Vám chodit nebudou, já jen po koupi zaslala doklady na Krajský úřad, kde řeší registrace cites, což má pan Junek i na stránkách, kde jaké město odbor má, při koupi želvy od něj dostanete tyto informace spolu s želvou. Teď se bavíme o situaci, že ji máte.....Pokud ji už máte registrovanou na sebe s posláním aktuální fotografie želvy, tak pak už záleží na shovívavosti daného úřadu, zda potřebují aktuální fotky želvy kdykoliv se změní zásadně kresba spodní části břicha a nebo jim stačí např. co rok...dva...U mě byl úředník skvělý a řekl mi po telefonu, že to nemám moc hrotit a jak budu mít někdy zas čas a vzpomenu si..třeba za rok ;) Pokud byste si želvu načipoval, tak jednou zašlete číslo čipu a máte od úředníků na pořád klid...záleží na Vás ;)

Uživatelský avatar
euzelva
Administrátor
Příspěvky: 2910
Registrován: stř 11. čer 2014 6:44:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola

Příspěvek od euzelva » pon 18. led 2016 21:57:02

Kontroly chodí pouze na větší chovatelé a pokud zakoupíte želvu z prověřeného zdroje nemusíte se ničeho obávat, např. u mě dostanete veškeré potřebné doklady a nemusíte již nic řešit, pouze přihlásit, je to zdarma do 30 dní od nákupu želvy. Pokud jde o želvy podléhající CITES.
Chovatel sedmi druhů suchozemských želv - https://euzelva.cz/

Odpovědět