Diskuzní fórum Suchozemská želva

Přejít na web euzelva.cz

Témata bez odpovědí | Aktivní témata

FAQ Hledat

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Rádobychovatel

Co se jinam nevešlo
Odpovědět
ipr
Matador
Příspěvky: 83
Registrován: úte 08. črc 2014 16:07:06

Rádobychovatel

Příspěvek od ipr » sob 12. pro 2015 20:47:46

Posílám jeden příspěvek pro pobavení, ale i pro poučení.
Zalíbil se mi pěkně zpracovaný inzerát, hezké obrázky. Píšu první dotaz. Odpověď je fajn. Tak jsem se rozhodl, že si dojedu koupit několik želv. Posílám mail č.2 - informuji, že si přijedu vybrat osobně a chci vidět želvy v teráriu.

No a přišla mi následující odpověď:
- To nebude možné. Pomáhám s prodejem želv strýci, právě abych mu ulehčil práci a nejezdili mu domů neustále lidi a rádoby chovatelé, kteří tam pak jen vykoukávají jak to má provedené a sbírají informace. Pokud je to pro Vás problém, ačkoli pro ostatní ne, tak to se nedomluvíme a kontaktujte někoho jiného. Jak jsem psal vybíral by jste z 8 - 10 kusů. -

1) dodnes jsem netušil, že patřím do kategorie "rádoby chovatelů" - děkuji za upozornění
2) přísahám, že bych přijel v tmavých brýlích, nic bych nevykoukal a informace pro Pentagon nesbírám, informace o želvách jsou pro mě však důležité, ostatně chtěl jsem vidět jen terárium s želvama, né ložnici
3) asi by mi těch 10 kusů přinesli v ošatce před dům, jako velikonoční vajíčka, to aby se v těch současných teplotách želvy trochu provětraly.

Hezké vánoce a dobrý nákup pod stromeček.

Odpovědět