Diskuzní fórum Suchozemská želva

Přejít na web euzelva.cz

Témata bez odpovědí | Aktivní témata

FAQ Hledat

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Thh & Full 80

To nejlepší pro naši želvu v domácím prostředí
Odpovědět
pvs
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned 24. led 2016 11:58:52

Thh & Full 80

Příspěvek od pvs » pon 01. úno 2016 21:55:19

Zdravím. Otázka směrem ke zkušeným chovatelům je poměrně jednoduchá: Bude jednomu samečkovi z rodu Thh stačit výše uvedené terárium z nabídky pana Junka? Děkuji :?:

Uživatelský avatar
Mirek
Víc než Želva
Příspěvky: 2072
Registrován: úte 17. čer 2014 18:15:08
Bydliště: Brušperk, Brno

Re: Thh & Full 80

Příspěvek od Mirek » pon 01. úno 2016 22:02:32

Pokud budete želvu kupovat malou, tak na nějakou dobu ano, v dospělosti to záleží na velikosti, ale vzhledem k tomu, že se jedná o menší poddrtuh, tak by mohlo.

pvs
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned 24. led 2016 11:58:52

Re: Thh & Full 80

Příspěvek od pvs » pon 01. úno 2016 22:47:46

Mirek píše:...vzhledem k tomu, že se jedná o menší poddrtuh, tak by mohlo.
Díky. Přece jen, kupovat pro jednu malou želvu Jumbo...se mně zdá moc. :?

Ještě dodatek: V první řadě to chce vidět v reálu, fotka a popis nestačí. Ostatně předpokládám, že tato možnost existuje, v kamenné prodejně. Vidět to in natura a přímo na místě se rozhodnout, které terárium bude nejlepší. Pokud ve finále usoudím, že nepostačí ani Max, lze koupit Hangar. Každopádně oceňuji možnost pořízení terárií plně vybavených, čímž se ušetří spoustu počátečních starostí. Jako začátečník bych určitě nekoupil prázdné terárium s naivní představou, že ho vybavím lépe a levněji než dlouholetý chovatel. :lol:

vendelín
Matador
Příspěvky: 76
Registrován: pon 14. zář 2015 19:48:20

Re: Thh & Full 80

Příspěvek od vendelín » úte 02. úno 2016 12:58:16

pvs píše:Zdravím. Otázka směrem ke zkušeným chovatelům je poměrně jednoduchá: Bude jednomu samečkovi z rodu Thh stačit výše uvedené terárium z nabídky pana Junka? Děkuji :?:
Mám želvu Thh od zmiňovaného chovatele a to včetně kompletně vybaveného terária. Z důvodu malého prostoru máme zatím menší rozměr a stačí. Do budoucna chci byt s terasou orientovanou na jih. :) Jestli máte místo, je škoda nekoupit rovnou hodně velké. Můžete se vyřádit v zařízení a želva větší prostor uvítá.
Taky jsem chtěla samce, ale zatím (údajně) vypadá jako samice... Níže odkaz na zde koupené terárko.
http://euzelva.cz/terarium-verze-start- ... 35-x-35-cm

Uživatelský avatar
euzelva
Administrátor
Příspěvky: 2911
Registrován: stř 11. čer 2014 6:44:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Thh & Full 80

Příspěvek od euzelva » pon 08. úno 2016 22:03:14

Každopádně platí jednoznačné pravidlo při nákupu terária, koupit co největší tím zkazit nic nemůžete. Pro Thh by mělo stačit v pohodě terárium od 80 cm. Na fotografii je terárium, které opravdu takto vypadá + vše co je v popisu. Každopádně pokud by jste ho chtěl zakoupit a vidět osobně není problém dorazit, vše mám skladem.
Chovatel sedmi druhů suchozemských želv - https://euzelva.cz/

Odpovědět