Diskuzní fórum Suchozemská želva

Přejít na web euzelva.cz

Témata bez odpovědí | Aktivní témata

FAQ Hledat

Všechny časy jsou v UTC+02:00

časové omezení

Jste tady poprvé? Rychlý návod jak se orientovat na fóru a případné problémy s funkčností fóra
Odpovědět
ipr
Matador
Příspěvky: 83
Registrován: úte 08. črc 2014 16:07:06

časové omezení

Příspěvek od ipr » pát 27. led 2017 18:11:04

Je nějak časově omezená doba po které již nejde příspěvek vložit? Před pár dny jsem jeden psal asi hodinu a půl a příspěvek se nevložil. Pokud ano, jaký čas pro napsání příspěvku je nastaven.

Uživatelský avatar
euzelva
Administrátor
Příspěvky: 2911
Registrován: stř 11. čer 2014 6:44:32
Kontaktovat uživatele:

Re: časové omezení

Příspěvek od euzelva » pát 27. led 2017 18:35:53

Tak to opravdu netuším, nikdy jsem se s tím nesetkal, ale podívám se a pokud na něco přijdu napíši. Nejlepší je pokud to víte teď dopředu než dáte odělat, udělat si zálohu CTRL+ALT+C. U krátkých to je nesmysl samozřejmě.
Chovatel sedmi druhů suchozemských želv - https://euzelva.cz/

ipr
Matador
Příspěvky: 83
Registrován: úte 08. črc 2014 16:07:06

Re: časové omezení

Příspěvek od ipr » sob 28. led 2017 13:41:42

Některá diskusní fóra mají pro napsání příspěvku omezenou dobu. Myslím (nevím určitě), že si to jejich majitelé nastavují sami. Už jsem si to i ověřil. Zde mě to překvapilo, že jsem nemohl vložit - odeslat. Už s tím budu příště počítat a radši tex překopíruji. Přesto myslím, že by tato informace mohla zdejší přispěvatele zajímat.

TondaSchumacher
Borec
Příspěvky: 118
Registrován: stř 05. říj 2016 16:57:04
Bydliště: Opava

Re: časové omezení

Příspěvek od TondaSchumacher » ned 29. led 2017 9:52:21

Já nechápu co to je za příspěvek který se píše hodinu a půl? :shock:
za tu dobu mám napsanou slohovku (nic ve zlým)

ipr
Matador
Příspěvky: 83
Registrován: úte 08. črc 2014 16:07:06

Re: časové omezení

Příspěvek od ipr » úte 07. úno 2017 9:12:36

Časové omezení jsem si ověřil. Ano časové omezení pro vložení příspěvku je nastaveno. Už jsem ale neměřil jak dlouhý čas je pro vložení příspěvku nastavený (psal jsem cca hodinu a deset minut) a příspěvek už nešel vložit. Kdo a jak se toto omezení dělá nevím, nemám s tím zkušenosti, stalo se mi to již na jednom sportovním webu a tam mi autor odpověděl, že to má nastaveno na patnáct minut. Samozřejmě že jsem si uložil kopii, takže opětovné vložení přes CTRL-V, šlo ihned.

Odpovědět